Keresés

Részletes keresés

prefixum Creative Commons License 2008.01.22 0 0 24

Dr. Kator ezután hazánk adottságaira tért rá, amelyek lehetőséget adhatnak a wellness fejlődésére. "Az egészségturizmusban óriási lehetőségek vannak, hiszen számos gyógyvíz, gyógyfürdő található az országban. Ezek közelébe épülnek a wellness centrumok, amelyek egyre inkább jelentős szaktudású orvosi és terapeuta-háttérrel rendelkeznek." - mondta a társaság elnöke, aki a gyógyvizek belső használatára is rátért, külön kiemelve a Bükk hegység lábainál eredő alkáli-hidrogén-karbonátos gyógyvizet.

Gyógyító Salvus, és a zöld

Dr. Kator Miklós

"A Salvus víz fillérekért kapható a patikákban, de szinte senki nem tudja, hogy például a megfázást milyen jól lehet gyógyítani vele teszem azt az orrba csöpögtetve. A gyógyszergyártók ugyanis bizonyára el szeretnék kerülni, hogy a népszerű nátha elleni készítményeiket kiüsse a nyeregből egy üveg víz" - tette hozzá Dr. Kator.

 

"A Salvus víz fillérekért kapható a patikákban, de szinte senki nem tudja, hogy például a megfázást milyen jól lehet gyógyítani vele teszem azt az orrba csöpögtetve.

 

"A Salvus víz fillérekért kapható a patikákban, de szinte senki nem tudja, hogy például a megfázást milyen jól lehet gyógyítani vele teszem azt az orrba csöpögtetve.

 

"A Salvus víz fillérekért kapható a patikákban, de szinte senki nem tudja, hogy például a megfázást milyen jól lehet gyógyítani vele teszem azt az orrba csöpögtetve.

 

....avagy gargalizálva vele a fájós torkot ! :)

83.soul Creative Commons License 2007.03.30 0 0 23

Már 2007-es hozzászólás is van...

pimpa29 Creative Commons License 2001.05.14 0 0 22
Na legyen még egy!

Én állandóan el kezdek tüsszögni, ha maszturbálni volna kedvem, mert izgulok...Szerintem ez a titkolódzással, és hogy jajj nehogy valaki meglássa metódussal van összefüggésben!

Előzmény: sinead (20)


gébi Creative Commons License 2001.05.10 0 0 21
És próbáltátok már lázasan? Isteni. Mindened forró, iszonyatosan jó. Már ha föláll.
sinead Creative Commons License 2001.05.10 0 0 20
Csak hogy 2001-ben is legyen 1 hozzászólás.
Awaken Creative Commons License 2000.09.04 0 0 19
Bizonytalan vagyok, nem érzem meggyőzőnek a 111 fős mintát.
Planney Creative Commons License 1999.04.22 0 0 18
En ilyet allitottam????

Csakis mertektelenul, juhee :-)

Planney

Előzmény: fucku (17)
fucku Creative Commons License 1999.04.22 0 0 17
Heti 1-2 ? Nagypapáéknál. De nem 20-30 között !
Nálunk majd naponta van. Szerintem inkább a szerelem véd a betegségektől, meg a többi pozitív érzelem.
Az egy nagy hülyeség, hogy aki heti 1-2-nél sűrűbben csinálja az sivár kapcsolatban él.......
Előzmény: Planney (16)
Planney Creative Commons License 1999.04.22 0 0 16
Persze, ha az ember végigtüsszögi az egészet...

Hahahaha. Ez jo poen volt, Multi. :-)

Planney

Előzmény: Multi (15)
Multi Creative Commons License 1999.04.16 0 0 15
Háááát... Nekem attól még nem ment el a kedvem tőle, hogy náthás lettem volna...
Persze, ha az ember végigtüsszögi az egészet...

Multi

Endorfin Creative Commons License 1999.04.16 0 0 14
GLászló,
hiába bizonyitod be itt, hogy a szex megvéd a náthától.
Biztosan lesz olyan, akit ez a tudományos igazság sem fog meggyőzni arról,
hogy (sűrűbben) gyakorolja a szexet.
Viszont lesz, aki rájön, hogy a tétel megforditható, és
arra fog hivatkozni, hogy

"A NÁTHA MEGVÉD A SZEXTŐL"

Endorfin

Előzmény: GLászló (-)
stevie wonder Creative Commons License 1999.04.15 0 0 13
Gyeregeg, lehet hogy a degnabi degy menet artott igy meg, merd az mar sok volt? haaaa...apcci. Bocs.
eMM Creative Commons License 1999.04.15 0 0 12
Planney,te nem tagadod meg önmagad! :-)
Előzmény: Planney (10)
sári Creative Commons License 1999.04.15 0 0 11
Én praktikus szemszögből is megközeliteném a dolgot.Az ember megspórolhatja a sikositó árát:)))

GLászló
Nem tennéd be ide a linket a nagyobb hitelesség kedvéért???

Planney Creative Commons License 1999.04.15 0 0 10
Multi:

mértékkel

A fraszt! Csakis mertektelenul! :-)

Planney

Előzmény: Multi (5)
Pocak Creative Commons License 1999.04.15 0 0 9
GLaszlo,

Kontra!
Heti haromszori szex meghosszabitja az eletet. Hogy hany evvel, azt elfelejtettem (az emlekezet javitasara nem tud valaki valami lyo modszert?), de majd megkerdezem, a baratom mondta...

Jobbulast! ;-)))))) Es hosszu eletet...

hosszu Creative Commons License 1999.04.15 0 0 8
Tavasz van, vagy mifene? ;o)))
Előzmény: Multi (5)
lady Creative Commons License 1999.04.15 0 0 7
Nem kellene inkább először meggyógyulni? :)
Vagy fertőzve szép az élet?
mufurc Creative Commons License 1999.04.15 0 0 6
....
Tök lYó együtt a kettő!!

Lehet fogadni mi csöppen el előbb : az orr vagy a farok ...

Mufurc
.

Multi Creative Commons License 1999.04.15 0 0 5
Nosza! Hajrá! Gyerünk az ágyba! - No de ugye mértékkel, mint hallottuk!

Nem is tudom... asszem mindenből az arany középút a legjobb! ;)

Multi

donvito Creative Commons License 1999.04.15 0 0 4
Én inkább azt mondanám, hogy egy egészségesebb ember jobban kivánja a szexet. Mert hogy a kisérlet nem kontrollált volt, hanem in situ!
De ok-okozatilag felcserélhetünk mindent: jé, most éppen egy bolygó tapadt a székemen keresztül a fenekemhez! :o)
vito
wanda Creative Commons License 1999.04.15 0 0 3
Bocsáss meg, hogy beleszólok, de már elmúlt április 1-je...

w

TREX Creative Commons License 1999.04.15 0 0 2
...és akkor én tegnap elott mitol lettem ilyen náthás??? :o/
Egérke Creative Commons License 1999.04.15 0 0 1
Lehet, hogy igaz. Ezen a télen nem voltam nagyon náthás (csak kicsikét, de az mindig), de viszont szerelmes folyamatosan.
jééé
Előzmény: GLászló (-)
originalqszi Creative Commons License 1999.04.15 0 0 0
Jééé egy 0-ás!!!!!!
GLászló Creative Commons License 1999.04.15 0 0 topiknyitó
A mérsékelt szex megvéd a náthától?
A New Scientist legfrissebb száma szerint heti egy-két szexuális aktus aktivizálja az ember immunrendszerét és így segíthet a megfázás, a nátha megelőzésében.
A mérsékelt szexuális élet növeli a szervezetben az immunoglobulin A (lgA) nevű anyag szintjét. Ez a fertőző baktériumra tapad és mozgósítja megsemmisítésére az immunrendszert. "Az lgA az első védelmi vonal a megfázás és a nátha ellen" - hangasúlyozta a tudományos hetilapnak nyilatkozva Carl Charnetski, a pennsylvaniai Wilkes egyetem kutatója.
A tudós és kutatócsoportja megmérte az lgA szintjét a kollégium 111 diákjának nyálában és kikérdezte őket arról, hogy az előző hónapban hány alkalommal szeretkeztek.
Azoknál a diákoknál, akik heti egy alkalomnál ritkábban éltek szerelmi életet, az lgA szintje csak kismértékben emelkedett. Azoknál, akiknél erre egy-két alkalommal került sor hetente, a növekedés 30 százalékos volt. Ugyanakkor az ennél is élénkebb szexuális életet élő diákoknál az lgA szintje még azokénál is alacsonyabb volt, akik egyáltalán nem részesültek szerelmi gyönyörökben.
Ennek a látszatra furcsa jelenségnek a magyarázatát Charnetsky abban látja, írja a brit lap, hogy a nagyon heves szerelmi életet élő emberek túlságosan birtokló vagy túlságosan érzelemszegény kapcsolatot tartanak fenn partnerükkel és ez aggodalmakat kelt bennük. Márpedig - így Charnetsky - tudjuk, hogy a stress és a nyugtalanság lenyomja az lgA szintjét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!